Pruudipärg ja teised peaehted pruudile. Hinnakiri.

Meie poes saate tutvuda valikuga peaehete disainimise võimalustest. Tutvuge inspiratsiooniks kogu valikuga poe lehel. Tegelik võimaluste skaala on aga tunduvalt ulatuslikum! Kui te ei leia enda unistustele vastavat peakaunistust, tasub julgesti võtta ühendust telefonil +372 5660 3576 või meili teel ann@annlumiste.com või praeguse lehe allosas oleva päringuvormi kaudu. Anda teada, et soovite tellida. Võtame esimesel võimalusel teiega ühendust. Koos ja personaalselt arutades jõuame just Teie sündmusele ja vajadusele ning pulma eelarvele ( hinnad algavad 100 eurost ) vastava lahenduseni!

Pruudi peaehte tellimisel tasub varustada ennast teadmisega:

  • Minu jaoks vajalik värvivalik on … ( säravvalge, murtud valge, varjeeruvalt toonitud õied, ma eelistan rõõmsaid ja julgelt kirkaid värve jne )
  • Minu jaoks otstarbekas hinnavahemik on ….. .
  • Poe väljapaneku vaatamise kaudu sain aru, et soovin midagi elegantsemalt hapramat või midagi suurejoonelisemalt lopsakamat.
  • Ma soovin, et lähtutakse minu väljavalitud või kavandamises olevast kleidist.
  • Minu pulmadel on kindel stilistika ja see peaks kajastuma ka minu peaehtes.
KOGU PULMAKOLLEKTSIOONI NÄETE SIIA VAJUTADES
Peakatete Salong.Pruudipärg. Pruudiloor. Pulmad. Pruut.
Pruudipärg. Pulmad. Pruut.

Pruudipärg ja teised peaehted pruudile. Hinnakiri. Peaehte hind sõltub lopsakusest ja materjalidest. Kas lisamaterjalidena on kasutatud kristalle või mageveepärleid. Kas kroonlehtedele on lisatud õrna värvitooni. Kõik on läbirääkimise ja ühisele otsusele jõudmise küsimus.

Hind alates 250 eurost.

Pruudi peaehe. Peakatete Salong
Pruudi peaehe. Pulmad. Pruut. Unikaalsed peakatted pulmadeks ja suursündmusteks.

Pruudile. Suure ja efektse õie kujuline peaehe.  Võimaluseks on suurusega ja muude nüanssidega mängida ning peaehet kandja eripäraga sobitada. Sobitada väikese efektse looriribaga silmade ees. Pruudiloor modernsel kujul.

Hind alates 200 eurost.

Pruudi peakate. Peakatete Salong
Kokteilkübar pruudilooriga. Pulmad. Unikaalsed peakatted pulmadeks ja suursündmusteks.

Pruudile. Looriga, siidtaftist valmistatud kokteilkübar. Soliidne ja väärikas. Sellist tegumoodi saab varieerida kaunistavate detailide ning nende ohtrusega mängides. Kõik on läbirääkimise ja  kavandamise küsimus. Kuni otsuseni, kas efektse pruudilooriga või loorita. Ja kui looriga, siis …… Konsultatsioon ja kandja olemus paneb lõpplahenduse paikka.

Hind alates 300 eurost.

Pruudi peaehe. Peakatete Salong
Pruudi peaehe. Pulmad. Pruut. Unikaalsed peakatted pulmadeks ja suursündmusteks.

Pruudile. Suur, õrnast siidist õis tikitud pärlsüdamikuga. Peakaunistus, mis sobib ka pruutneitsile või lihtsalt naiselikult rõõmsale pulmakülalisele. Sobib ka soliidsemas eas daamidele. Ka emadel tasub sellist peaehet oma lapse pulma planeerida. Võimalik lai värviskaala, kombineeritud värvid jne. Võimalik on proovida, vaadata ja otsustada. Kui suur, mis värvi ja millised detailid väärikust lisama.

Hind alates 200 eurost.

Pruudi peaehe. Peakatete Salong
Pruudi peaehe. Pulmad. Pruut.

Pruudile. Kahe õiega murtudvalge peaehe. Võrdluses teiste peaehetega näeb, kuidas õite suuruse ja vormiga mängida saab. Kui õitele tooni lisada, sobib suurepäraselt ka pruutneitsite välimusele efekti andma.

Hind alates 200 – 250 eurost.

Peaehe pidulikeks sündmusteks
Pruudi peaehe. Peakatete Salong

Pruudile. Lilleneiule. Pruutneitsile. Siin on näited erisugustest, kas väiksemaõielisest või üksiku, spetsiaalselt toonitud õiega peaehetest. Võimaluste hulk on avar.

Hind alates 100 eurost. Pisemate lilleneiude jaoks alates 75 eurost.

Kokteilkübar. Pulmad. Vastuvõtud. Aiapeod.Unikaalsed peakatted pulmadeks ja suursündmusteks.
Kokteilkübar. Pulmad. Vastuvõtud. Aiapeod. Peakatete Salong.

Pruudile. Pruutpaari emadele. Pruutneitsitele. Sünnipäevalastele. Suvistele vastuvõttudele. Kõik on, lõppude lõpuks stiilieelistuste ja valikute küsimus. Miks ei võiks tänapäeva pruut leekivpunast kokteilkübarat kanda!  Erinevatele vajadustele  vastavad kokteilkübarad.  Võimalik erinev värviskaala ja materjalide valik. Olukorrale kohandatud dekoorelemendid. Kõik vastavalt kokkuleppele. E-poe avanedes saab tutvuda suurema valikuga.

Hind alates 300 eurost.

Kokteilkübar. Pulmad. Vastuvõtud. Aiapeod. Unikaalsed peakatted pulmadeks ja suursündmusteks.
Kokteilkübar. Pulmad. Vastuvõtud. Aiapeod. Unikaalsed peakatted pulmadeks ja suursündmusteks.